Zateplení půdy patří mezi nejefektivnější a přitom často opomíjené použití tepelné izolace v domě. Pokud půdní prostor využíváte k  bydlení, vhodné řešení je izolace ve střešní rovině a není nutné izolovat půdu. Pokud ale půdu aktivně nevyužíváte, nebo vám slouží jako sklad věcí v domě, je nezbytné izolovat podlahu půdy.

Pro zateplení půdy používáme foukanou tepelnou izolaci Climatizer Plus. Díky této foukané izolaci lze zateplit půdu velice rychle se snadným přesunem hmoty.

Zateplení stropu, zateplení půdy

Zateplení půdy - vodorovné plochy nad obytným prostorem

Foukané izolace  u zateplení půdy / stropu – vodorovné plochy provádíme podle skladby konstrukce. Vyžívá se volné zafoukání či zafoukání do mezery v půdní konstrukci. Při srážení vodních par provedena mikroventilace.

 

Zateplení střechy

sikma-konstrukce

Zateplení půdy u šikmých konstrukcí je velice častou využitím foukané izolace Climatizer Plus. Plnění zateplení šikmé půdy probíhá z volného prostoru nad kleštinami do připravené dutiny nebo metodou vyplňování dutiny předvrtaným otvorem o průměru 8 cm. Čím větší je sklon izolované plochy, tím větší je objemová hmotnost. 

ČTĚTE VÍCE INFORMACÍ O ZATEPLENÍ PŮDY / STROPU NA NAŠEM BLOGU

Hledáte také informace o zateplení střechy?

CHCI VĚDĚT VÍCE O ZATEPLENÍ PLOCHÉ STŘECHY

Chcete znát předběžnou cenu zateplení Vaší půdy? Použijte naši kalkulačku zateplení.

V případě objednávky či jakýchkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat.

V případě objednávky či jakýchkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat.

Nebo Vám rovnou zavoláme


NEZÁVAZNÁ KALKULACE


VYPOČÍTAT

GDPR | Nastavení cookies

© Copyright 2016 Maveizol s.r.o.