• Prosinec

    6

    2016
  • 2774
  • 0

Vánoční akce: zateplení foukanou izolací

Climatizer plus – foukaná tepelná izolace

Uvažujete o zateplení staré půdy nebo naopak hledáte vhodnou izolaci pro strop Vašeho nového bungalovu? Foukaná tepelná izolace Climatizer plus splňuje i ty nejvyšší nároky. Mezi hlavní přednosti patří její tepelně-izolační vlastnosti a míra prostupu tepla, která zaručuje potřebný tepelný komfort jak v zimě, tak i v létě. Oproti klasické izolaci vatou v „kobercích“ má navíc schopnost dostat se do špatně přístupných míst a obalit dokonale všechny detaily (což zamezuje vzniku tepelných mostů). Technický list foukané izolace Climatizer plus najdete zdeFoukaná izolace - rozdíly mezi jednotlivými izolacemi

 

Efektivní zateplení nyní jen za 899,-/m3

Nyní máte jedinečnou možnost pořídit zateplení před zimou za výhodnou cenu. Před koncem roku vyprodáváme skladové zásoby foukané tepelné izolace Climatizer plus a nabízíme jeden kubík i s prací za 899,- (bez DPH). Platí pouze pro aplikaci na volné, vodorovné plochy (jakými jsou například podlahy půd, stropy bungalovů atd.). 

Pokud máte zájem o nezávazné nacenění, kontaktujte nás, nebo použijte naši kalkulačku zatepleníAkce platí při objednání do 31.12. 2016 nebo do vyprodání zásob. Samotná realizace zateplení bude dle dohody.

Foukaná izolace

 

Nezávazná poptávka

Nechte si od nás spočítat, kolik Vás bude stát zateplení Vaší střechy.

SPOČÍTAT ZATEPLENÍ
Nejnovější příspěvky
Nejčtenější příspěvky

Aktuality o zateplení střechy a foukané izolaci

Nevíte si rady se zateplením ploché střechy či byste se rádi dozvěděli více o foukané izolaci? Kontaktujte nás.

GDPR | Nastavení cookies

© Copyright 2016 Maveizol s.r.o.