• Červen

    20

    2018
  • 1604
  • 0

Na co se ptají naši zákazníci při rekonstrukci ploché střechy

Rekonstrukce ploché střechy – nejčastější otázky našich zákazníků

Stavební sezóna je v plném proudu a jedna rekonstrukce ploché střechy střídá druhou. Pokud je Vaše plochá střecha ve špatném stavu a přemýšlíte o její rekonstrukci, pravděpodobně byste se nás, stejně tak jako většina zákazníků, zeptali na všechny tři níže uvedené otázky týkající se rekonstrukce ploché střechy.

  • Jaký zvolit hydroizolační materiál?

Volba hydroizolačního materiálu je, stejně tak jako volba správné realizační firmy, zásadní pro životnost nově zrekonstruovaného střešního pláště. Skutečně zkušená firma Vám materiál doporučí. Některé materiály jsou pro určité realizace evidentně nevhodné – například folie, která je kotvena, je nevhodná v případě, že na plochou střechu hodláte následně postavit solární panely.

Naopak námi nejčastěji aplikovaný materiál ISOFLAMM PS 4 je díky svým výjimečným vlastnostem vhodný pro všechny typy plochých střech.  Tento bitumenový pás modifikace APP je hladký (ochrana proti UV záření je již v jeho chemickém složení) – voda po něm může lépe stékat a odpařovat se. Jeho výhoda oproti PVC folii spočívá v přítomnosti dvou vložek (v příčném a podélném směru). Složky umožňují jeho velkou pružnost a dovolí mu chovat se jako elastický oblek střechy (například v případě dřevěných záklopů, které léty pracují, je tato vlastnost nedocenitelná). ISOFLAMM PS 4 má fyzicky, nikoliv laboratorně prokázanou životnost 39 let a je certifikován pro rakouské státní zakázkyHydroizolace ploché střechy za použití tohoto materiálu je pojištěna u Generali po dobu 10 let a vztahuje se na ni záruka 10 let. Při použití tohoto materiálu jsme za 21 let naší práce nezaznamenali jedinou reklamaci.

  • Jak střechu rovnou i zateplit?

Zateplení ploché střechy je bezesporu krok vedoucí k výrazné úspoře energií. Při zateplení ploché střechy je ale potřeba zohlednit její skladbu. Zateplení dvouplášťové ploché střechy se od zateplení jednoplášťové ploché střechy technologicky výrazně liší a při použití nevhodné technologie k požadované úspoře nevede. Proto našim zákazníkům vždy připravujeme návrh zateplení s ohledem na typ jejich ploché střechy. Při zateplení dvouplášťové ploché střechy foukanou izolací Climatizer plus nabízíme také možnost střechu zateplit nezávisle na provedení hydroizolace, a tedy obě akce časově i finančně oddělit. Více informací o technologiích zateplení najdete tady, nebo se podívejte na video. Foukaná izolace je ideální a velmi šetrný materiál při zateplování jednotlivých ploch.

  • Kolik to bude stát?

Ta nejdůležitější otázka na závěr. Bez fyzické prohlídky střešního pláště a často i bez provedení sondy nelze určit, jak rozsáhlé je poškození střechy, a tedy ani cenu rekonstrukce. Na základě fyzické prohlídky Vám ale připravíme technologický návrh rekonstrukce ploché střechy včetně konečné ceny v položkovém rozpočtu.

Pokud máte zájem o bezplatnou a nezávaznou prohlídku Vaší ploché střechy a návrh její rekonstrukce, využijte našeho poptávkového formuláře.

ZATEPLENÍ PLOCHÉ STŘECHY ZDE

Nezávazná poptávka

Nechte si od nás spočítat, kolik Vás bude stát zateplení Vaší střechy.

SPOČÍTAT ZATEPLENÍ
Nejnovější příspěvky
Nejčtenější příspěvky

Aktuality o zateplení střechy a foukané izolaci

Nevíte si rady se zateplením ploché střechy či byste se rádi dozvěděli více o foukané izolaci? Kontaktujte nás.

GDPR | Nastavení cookies

© Copyright 2016 Maveizol s.r.o.