• Červenec

    1

    2018
  • 1856
  • 0

Nová posila vozového parku – stavební výtah Böcker

Stavební výtah Böcker

Jelikož jako firma neustále rosteme, šikmý stavební výtah je praktickou posilou našeho vozového parku. Během rekonstrukce ploché střechy panelového domu je stavební výtah Böcker HD 31 1-6 využíván pro bezpečnou a rychlou přepravu hydroizolačního materiálu na střechu a naopak pro transport demontovaného odpadu dolů do připraveného kontejneru.

Pronájem stavebního výtahu

Vzhledem k tomu, že ne při všech našich realizacích šikmý stavební výtah využijeme (například při zateplování šikmé střechy nebo zateplování stropu bytových a rodinných domů), nabízíme ho v této době k pronájmu. Pronájem šikmého stavebního výtahu poskytujeme včetně dopravy, odborné instalace na staveništi a instruktáži k obsluze. Díky menším rozměrům a možnostem manipulace lze stavební výtah přistavit přímo k objektu. Maximální délka výsuvu teleskopického žebříku je až 31 m, dosah je 27m. Výtah tedy bez problémů obslouží osmipatrový panelový dům. Maximální nosnost je 270 kg. Výtah neslouží k přepravě osob.

V případě Vašeho zájmu o pronájem stavebního výtahu Böcker nás prosím kontaktujte. Cenu pronájmu připravujeme individuálně na základě Vaší poptávky, zohledňujeme jak dobu pronájmu a vzdálenost místa instalace, ale také opakovaný či pravidelný pronájem.

PRONÁJEM STAVEBNÍHO VÝTAHU ZDE

Nezávazná poptávka

Nechte si od nás spočítat, kolik Vás bude stát zateplení Vaší střechy.

SPOČÍTAT ZATEPLENÍ
Nejnovější příspěvky
Nejčtenější příspěvky

Aktuality o zateplení střechy a foukané izolaci

Nevíte si rady se zateplením ploché střechy či byste se rádi dozvěděli více o foukané izolaci? Kontaktujte nás.

GDPR | Nastavení cookies

© Copyright 2016 Maveizol s.r.o.