• Říjen

    28

    2016
  • 3017
  • 0
Zateplení stropu a půdy  – 3 důvody, proč si vybrat Climatizer plus

Zateplení stropu a půdy – 3 důvody, proč si vybrat Climatizer plus

Zateplení půdy přináší značnou úsporu

Zateplení půdy, stropu a střechy obecně je jedním z nejefektivnějších způsobů, jak snížit náklady za vytápění domu a zvýšit tepelný komfort v místnostech v posledním patře. Funkční zateplení střechy může ušetřit až 35% nákladů za topení ročně. Pojďme se ale podívat, jak má to skutečně funkční zateplení ploché střechy nebo šikmé střechy vypadat, resp. jaké 3 hlavní parametry ho charakterizují.

1) Dostane se všude

Na rozdíl od skelné vaty ve známých rolích nebo „kobercích“ je foukaná izolace schopna 100% obalit veškeré detaily a předchází tak vzniku tepelných mostů. Pouze foukanou izolací lze perfektně odizolovat například prostory s vazníky, příhradovými vazníky nebo prostory s řadou členitostí – od novostaveb bungalovů až po staré půdy a tak perfektně zajistit zateplení střechy.

2) Aplikace je rychlá a bez zbytků

Přijedeme a nafoukáme. Zateplení půdy rodinného domu je otázkou jednoho dne. Žádné prořezy, žádné zbytky a žádný nepořádek v domě.

3) Má potřebné fyzikální vlastnosti

Na trhu je celá řada foukaných izolací, jediný Climatizer plus je svým složením skutečně výjimečný. Mezi jeho hlavní přednosti patří hodnota měrné tepelné kapacity climatizer-a-prostup-tepla– teplo prostupuje Climatizerem plus až za 6,7 hodiny (pro srovnání: skelná vata propustí teplo již za 1,4 hodiny). Tuto vlastnost oceníte především v letních měsících.

Další výhodou je kapilárový efekt, který umožňuje transport vlhkosti, dovoluje konstrukci dýchat a předchází tak vzniku nebezpečných plísní. Mezi další nesporné výhody patří třída reakce na oheň B-s1 a jeho váha. Jedná se o velmi lehký materiál vhodný do SDK profilů a řady dalších aplikací.

Praktické důvody zateplení půdy v letním a zimním období? V létě se udržuje v podkroví chládek (úspora na klimatizaci) v zimě neuniká teplo (úspora za topení). 

Více o zateplení půdy Climatizerem plus se dozvíte zde. Pokud máte zájem o více informací, nebo chcete zpracovat nezávaznou kalkulaci zateplení půdy zdarma, kontaktujte nás.

  ZATEPLENÍ STROPU ZDE

Nezávazná poptávka

Nechte si od nás spočítat, kolik Vás bude stát zateplení Vaší střechy.

SPOČÍTAT ZATEPLENÍ
Nejnovější příspěvky
Nejčtenější příspěvky

Aktuality o zateplení střechy a foukané izolaci

Nevíte si rady se zateplením ploché střechy či byste se rádi dozvěděli více o foukané izolaci? Kontaktujte nás.

GDPR | Nastavení cookies

© Copyright 2016 Maveizol s.r.o.