Foukaná izolace Climatizer Plus České Budějovice | Maveizol.cz

FOUKANÁ IZOLACE

Foukaná izolace  je jedním z výjimečných izolačních materiálů na českém trhu. Její výhodou jsou jednak široké možnosti využití, ale také vynikající tepelně izolační a fyzikální vlastnosti. Foukaná izolace Climatizer Plus je jediný materiál pro funkční zateplení dvouplášťové ploché střechy. Foukanou izolací dále zateplujeme šikmé střechy, stropy, půdy a střechy bungalovů.  Maveizol s.r.o. je certifikovanou aplikační firmou pro foukané izolace Climatizer Plus a Climastone S a L, ClimaglassClimastyren a další izolace uceleného izolačního sytému Compri. Firma Maveizol s.r.o. je členem Compri profi teamu a největším odběratelem foukané izolace v jižních Čechách. 

VÝHODY FOUKANÉ IZOLACE

Foukaná izolace se dostane i do malých prostor, kde jiné materiály nemají šanci (např. dutiny)

Foukaná izolace dokonale odizoluje všechny detaily, a eliminuje tak vznik tepelných mostů. 

Aplikace  foukané izolace je čistá a rychlá.

Foukaná izolace má nízké realizační náklady, nedochází ani k finančním ztrátám ve formě odřezků

Zlepšuje komfort bydlení  – v zimě teplo, v létě chládek

Předchází srážení vlhkosti a vzniku nebezpečných plísní.

VYUŽITÍ FOUKANÉ IZOLACE

Foukaná izolace se používá na stropy – tepelná a akustická izolace, šikmé střechy a podkroví, podlahy a rovné plochy (např. neobytné půdy), pro zateplení bungalovů, jako tepelná a akustická izolace svislých ploch, stěn a příček, pro otevřené plochy i uzavřené konstrukce a jako jediné funkční zateplení dvouplášťové ploché střechy (tzv. odvětrávané).

TYPY FOUKANÉ IZOLACE, KTERÉ APLIKUJEME

CLIMATIZER PLUS - foukaná celulóza

Foukaná izolace Climatizer Plus se vyrábí v ČR podle kanadské receptury a skládá se z celulózových a dřevitých vláken obohacených boritými solemi a dalšími přísadami. Foukaná izolace Climatizer Plus má široké využití v celém domě i pro dodatečné zateplování. Díky kapilárovému efektu jediný vhodný materiál pro zateplení odvětrávané dvouplášťové střechy panelového domu.

Technický list – Climatizer plus 

Foukaná tepelná izolace Climatizer Plus

CLIMASTONE - foukaná minerální vata

Unikátní tepelná a akustická izolace Climastone z kvalitní kamenné vlny a dalších přísad je díky vynikajícím požárním vlastnostem vhodná pro konstrukce oddělující požární úseky, protipožární stěny a dřevostavby. Všechna vlákna jsou po celém svém povrchu hydrofobizována. Foukaná minerální vata Climastone se hodí na zateplení stropu, podlahy, podkroví, střechy, stěny nebo příčky a podhledy.

Technický list – Climastone S

Technický list – Climastone L

Foukaná minerální vata Climastone

CLIMAGLASS - foukaná skelná vata

Foukaná tepelná a akustická izolace vyrobena ze skelné vlny, bez obsahu formaldehydu. Její hlavní výhodou je velice nízká hmotnost, proto se hodí pro aplikace, kde musí být izolace co nejlehčí. Třída reakce na oheň je A1.

Technický list – Climaglass 

climaglass

CLIMASTYREN - foukaný grafitový polystyren

Pěnové perličky s uzavřenou strukturou Climastyren zajišťují nenasákavost, materiál je vhodný do vlhkých prostor. Oproti aplikaci deskových polystyrenů může konstrukce dýchat. Foukaný grafitový polystyren Climastyren se hodí do uzavřených prostor, kam se deskovým polystyrenem bez demontáže nedostanete. 

Technický list – Climastyren

IZOLTHERM - foukaná minerální vata

Foukaná minerální izolace vhodná do dutin zděných stěn, rámových konstrukcí a půdních prostor. Nízká sesedavost a třída reakce na oheň A1. Technický list – IZOLTHERM

TECHNICKÉ LISTY FOUKANÉ IZOLACE ZDE
ČTĚTE ČLÁNKY O FOUKANÉ IZOLACI NA NAŠEM BLOGU
Foukaný grafitový polystyren Climastyren

Máte zájem o zateplení střechy foukanou izolací?

NEZÁVAZNÁ KALKULACE


ZJISTIT CENU

GDPR | Nastavení cookies

© Copyright 2016 Maveizol s.r.o.