Revolution Slider Error: Slider with alias zatepleni not found.
Maybe you mean: 'main' or 'main-2' or 'main-3' or 'main-4'
maveizol_14
maveizol_161
maveizol_18
maveizol_20

Maveizol – hydroizolace a zateplení střech

Firma MAVEIZOL byla založena v roce 1997 v Českých Budějovicích a od počátku své existence poskytuje komplexní hydroizolační služby a rekonstrukce střech nejen v jižních Čechách, ale také v Praze a Středočeském kraji.

Zaměřujeme se na hydroizolace ploché střechy a zateplení ploché střechy obytných domů i průmyslových objektů a všechny související práce, díky kterým realizujeme rekonstrukce plochých střech na klíč.

Dále provádíme zateplení šikmé střechy pomocí foukané tepelné izolace a v návaznosti na zateplení střech instalujeme také systémy pro odvětrání domu.

Mezi naše další služby paří mechanické i elektrické systémy proti ptactvu a antigraffiti nátěry pro ochranu fasád před graffiti, ale také před znečištěním.

Kalkulačka zateplení

Sdělte nám základní údaje o nemovitosti a my Vám zdarma vypracujeme kalkulaci zateplení:

[dt_button size=“medium“ style=“default“ animation=“none“ color_mode=“default“ icon=““ icon_align=“left“ color=““ link=“/kalkulacka-zatepleni/“ target_blank=“false“]Spočítat zateplení[/dt_button]

Certifikované materiály, prodloužené záruky, stovky realizovaných zakázek

Jsme certifikovanou aplikační firmou pro výjimečný rakouský hydroizolační materiál Isoflamm a pro celulózovou foukanou tepelnou izolaci Climatizer plus. Patříme také mezi registrované dodavatele v programu nová Zelená úsporám. V oblasti rekonstrukce plochých střech poskytujeme prodloužené záruky i případný pozáruční servis.

Za dobu našeho působení jsme provedli hydroizolace ploché střechy na více než 600 panelových domech, rodinných domech i průmyslových objektech bez jediného škodního případu. Kompletní seznam našich referencí přikládáme ke každému návrhu realizace rekonstrukce ploché střechy.

Naše práce se zakládá na dlouholetých zkušenostech a víře, že kvalitní materiály a profesionálně odvedená práce znamenají přínos nejen pro zákazníka, ale především pro nás. Naším cílem jsou spokojení zákazníci, kteří se budou rádi vracet, aby využili našich dalších služeb.

2014-02-04_1936

[dt_gap height=“20″]

V případě jakýchkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat

Rádi Vám poradíme
[dt_gap height=“20″]
bmenu1
bmenu2
bmenu3
bmenu4
bmenu5
bmenu6


GDPR | Nastavení cookies

© Copyright 2016 Maveizol s.r.o.