Cena hydroizolace ploché střechy? | Maveizol České Budějovice

HYDROIZOLACE

Hydroizolace ploché střechy je stavební izolace, která chrání střešní konstrukci proti vodě. K realizaci hydroizolace ploché střechy tudíž používáme výhradně kvalitní materiály, které mají výjimečné technické vlastnosti a dlouhou životnost.

Dle typu instalace aplikujeme jak hydroizolační bitumenové pásy modifikace SBS i APP, tak PVC folie a TPO-FPO.

Všichni  naši pracovníci jsou odborně proškoleni a udržují tak práce provedené naší firmou na vysoké úrovni.

Kompletní servis

Při rekonstrukci ploché střechy poskytujeme kompletní servis – tedy nejen samotnou hydroizolaci, ale také:

Funkční zateplení

Osazení odvětrávacích těles

Klempířské práce

Střešní hromosvodné sítě

Zednické a natěračské práce

Světlíky, výlezové poklopy, apod.

Našim zákazníkům nabízíme také možnost splátkového kalendáře na financování hydroizolace ploché střechy s 0% navýšením.
Mezi další součásti našeho portfolia patří hydroizolace zelených střech, hydroizolace spodních staveb a hydroizolace spodních staveb proti radonu. 

Realizace hydroizolačních systémů

HYDROIZOLACE PRŮMYSLOVÝCH OBJEKTŮ A HAL

Střecha průmyslových objektů, hal, výroben, továren zaujímá výraznou plochu, díky čemuž dochází k velkým tepelným ztrátám. Právě zateplení ploché střechy a její hydroizolace dokáže zlepšit tepelný komfort uvnitř stavby a snížit tak provozní náklady na vytápění.

HYDROIZOLACE BYTOVÝCH DOMŮ

Profesionální hydroizolace a zateplení plochých střech vytváří příznivé klima a zachovává prodyšnost. Izolace zamezuje únikům tepla, díky čemuž dokážete ušetřit nemalou částku nákladů na vytápění.

HYDROIZOLACE RODINNÝCH DOMŮ

Rekonstrukce střech se skládá z hydroizolace a kvalitního zateplení pro zajištění tepelného komfortu. Díky foukané izolaci se udržuje v interiéru termo regulace jak v chladném tak i teplém období.

Prvním krokem při volbě hydroizolace ploché střechy je fyzická prohlídka střešního pláště, na základě níž je zvolena vhodná technologie rekonstrukce a zateplení včetně výběru ideálního hydroizolačního materiálu. Tato prohlídka je bezplatná. Následně je zdarma zpracován cenový návrh hydroizolace ploché střechy včetně rozpisu a ocenění jednotlivých prací.

MATERIÁLY VHODNÉ PRO HYDROIZOLACI PLOCHÉ STŘECHY

Naše nabídka hydroizolačních materiálů plně reflektuje současné trendy v rekonstrukci plochých střech. Pracujeme jak s modifikovanými asfaltovými pásy, tak s PVC foliemi a TPO-FPO. Aplikace je volena na základě bezplatné prohlídky a posouzení technického stavu střešního souvrství.

Naším nejžádanějším materiálem používaným na hydroizolace ploché střechy je dvouvložkový bezposypový hydroizolační pás modifikace APP ISOFLAMM PS4, jehož fyzicky prokázaná životnost je již 37 let a je certifikován pro státní rakouské zakázky. Nemalou výsadou tohoto pásu je fakt, že s jeho aplikací je spojena záruka a pojištění v trvání 10 let. ISOFLAMM PS je díky svým výjimečným vlastnostem vhodný také pro instalaci solárních kolektorů.

Novinkou v našem portfoliu hydroizolačních materiálů je IKO CARRARA – unikátní bitumenový pás modikace SBS, který má posyp v bílé barvě!

Posyp je tvořen granulátem oxidu titaničitého. Oxid titaničitý spolu s UV zářením, které funguje jako katalyzátor, přeměňuje škodlivé látky, oxid dusičitý a oxid siřičitý, na neutrální dusičnany (soli dusíku), které se jednoduše deštěm splaví ze střechy.

Díky své světlé barvě snižuje přehřívání konstrukce v letních měsících a je ideální pro instalaci na střeše, kde budou umístěny solární panely – zvyšuje jejich účinnost. IKO Carrara je 100% recyklovatelný a je vyroben z recyklovaných materiálů a při výrobě se používá 100% zelené energie.

iko carrara 2
ČTĚTE VÍCE O HYDROIZOLACI NA NAŠEM BLOGU

NEZÁVAZNÁ KALKULACE


ZJISTIT CENU

Máte dotaz? Jsme Vám k dispozici

info@maveizol.cz

Telefon: 777212813

Maveizol s.r.o na Facebooku

Sledujte naši práci na Facebooku.

Technické listy a certifikáty

Souhrn technických listů a certifikátů námi používaných materiálů naleznete zde.

GDPR | Nastavení cookies

© Copyright 2016 Maveizol s.r.o.