HYDROIZOLACE

Hydroizolace ploché střechy je stavební izolace, která chrání střešní konstrukci proti vodě. K realizaci hydroizolace ploché střechy tudíž používáme výhradně kvalitní materiály, které mají výjimečné technické vlastnosti a dlouhou životnost. Všichni naši pracovníci aplikují hydroizolační pásy po odborném proškolení a udržují tak práce provedené naší firmou na vysoké úrovni.

Kompletní servis

Při rekonstrukci ploché střechy poskytujeme kompletní servis – tedy nejen samotnou hydroizolaci, ale také:

Funkční zateplení

Osazení odvětrávacích těles

Klempířské práce

Střešní hromosvodné sítě

Zednické a natěračské práce

Světlíky, výlezové poklopy, apod.

Našim zákazníkům nabízíme také možnost splátkového kalendáře na financování hydroizolace ploché střechy s 0% navýšením.
Mezi další součásti našeho portfolia patří hydroizolace zelených střech, hydroizolace spodních staveb a hydroizolace spodních staveb proti radonu. 

Realizace hydroizolačních systémů

HYDROIZOLACE PRŮMYSLOVÝCH OBJEKTŮ A HAL

Střecha průmyslových objektů, hal, výroben, továren zaujímá výraznou plochu, díky čemuž dochází k velkým tepelným ztrátám. Právě zateplení ploché střechy a její hydroizolace dokáže zlepšit tepelný komfort uvnitř stavby a snížit tak provozní náklady na vytápění.

HYDROIZOLACE BYTOVÝCH DOMŮ

Profesionální hydroizolace a zateplení plochých střech vytváří příznivé klima a zachovává prodyšnost. Izolace zamezuje únikům tepla, díky čemuž dokážete ušetřit nemalou částku nákladů na vytápění.

HYDROIZOLACE RODINNÝCH DOMŮ

Rekonstrukce střech se skládá z hydroizolace a kvalitního zateplení pro zajištění tepelného komfortu. Díky foukané izolaci se udržuje v interiéru termo regulace jak v chladném tak i teplém období.

Prvním krokem při volbě hydroizolace ploché střechy je fyzická prohlídka střešního pláště, na základě níž je zvolena vhodná technologie rekonstrukce a případně i zateplení. Tato prohlídka je bezplatná. Následně je zdarma zpracován cenový návrh hydroizolace ploché střechy včetně rozpisu a ocenění jednotlivých prací.

MATERIÁLY VHODNÉ PRO HYDROIZOLACI PLOCHÉ STŘECHY

Nejžádanějším materiálem používaným na hydroizolace ploché střechy je dvouvložkový bezposypový hydroizolační pás modifikace APP ISOFLAMM PS4, jehož fyzicky prokázaná životnost je již 37 let a je certifikován pro státní rakouské zakázky. Nemalou výsadou tohoto pásu je fakt, že s jeho aplikací je spojena záruka a pojištění v trvání 10 let. ISOFLAMM PS je díky svým výjimečným vlastnostem vhodný také pro instalaci solárních kolektorů.

Dalšími námi aplikovanými materiály jsou velice kvalitní posypové pásy modifikace APP ISOFLAMM PKV 4S s možností výběru barvy břidličného posypu.
Dále nabízíme širokou škálu finálních a podkladních pásů modifikace SBS, jejichž aplikace je volena na základě bezplatné prohlídky a posouzení technického stavu střešního souvrství.

Novinkou v našem portfoliu hydroizolačních materiálů je IKO CARRARA – unikátní bitumenový pás modikace SBS, který má posyp v bílé barvě!

Posyp je tvořen granulátem oxidu titaničitého. Oxid titaničitý spolu s UV zářením, které funguje jako katalyzátor, přeměňuje škodlivé látky, oxid dusičitý a oxid siřičitý, na neutrální dusičnany (soli dusíku), které se jednoduše deštěm splaví ze střechy.

Díky své světlé barvě snižuje přehřívání konstrukce v letních měsících a je ideální pro instalaci na střeše, kde budou umístěny solární panely – zvyšuje jejich účinnost. IKO Carrara je 100% recyklovatelný a je vyroben z recyklovaných materiálů a při výrobě se používá 100% zelené energie.

iko carrara 2
ČTĚTE VÍCE O HYDROIZOLACI NA NAŠEM BLOGU

NEZÁVAZNÁ KALKULACE


ZJISTIT CENU

Máte dotaz? Jsme Vám k dispozici

info@maveizol.cz

Telefon: 777212813

Maveizol s.r.o na Facebooku

Sledujte naši práci na Facebooku.

Technické listy a certifikáty

Souhrn technických listů a certifikátů námi používaných materiálů naleznete zde.

GDPR | Nastavení cookies

© Copyright 2016 Maveizol s.r.o.