Systémy proti ptactvu rychle, jednoduše a nenákladně

Ochranné hrotové systémy a síťové systémy proti ptactvu ochrání nejen klempířské prvky střechy, římsy, také parapety, balkony, mnoho dalších – to jsou místa, která často navštěvují hejna ptáků, především holubů. Jejich trus poté rozkládá a znehodnocuje stavební prvky, působí nevábně a v neposlední řadě je zdraví škodlivý díky vysokému obsahu počtu parazitů.

Hroty proti holubům a dalším

Hroty proti holubům jsou v současnosti nejšetrnější a nejhodnější řešení s
přihlédnutím k poměru cena:výkon v ochraně Vašeho majetku i zdraví.

Aplikací hrotových systémů DEPIGEONAL a ECOPIC je ptákům šetrně zabráněno v usednutí právě na Vás dům pomocí. Nerezové hroty o odpovídajícím rozpětí jsou vetknuty do pásků z polykarbonátu. Pásky se následně přilepí k podkladu neutrálním silikonovým tmelem.

Sítě proti ptactvu zakryjí balkony nebo sochy

Síťové systémy proti ptactvu jsou používány pro zakrytí určitého prostoru (výklenky, světlíky, lodžie, ale i celé dvory) a zabraňují ptactvu ve vlétnutí. Tyto ochranné sítě jsou zcela transparentní, ale mohou být provedeny i v různých barevných odstínech. Kvalitní a pevný materiál zaručuje dlouhou životnost a maximální ochranu i cenných stavebních prvků, jako jsou sochy, chrliče a další.

hroty-700x525

bmenu1
bmenu2
bmenu3
bmenu4
bmenu5
bmenu6

GDPR | Nastavení cookies

© Copyright 2016 Maveizol s.r.o.