Zateplení půdy patří mezi nejefektivnější a přitom často opomíjené použití tepelné izolace v domě. Pokud půdní prostor využíváte k  bydlení, vhodné řešení je izolace ve střešní rovině a není nutné izolovat půdu. Pokud ale půdu aktivně nevyužíváte, nebo vám slouží jako sklad věcí v domě, je nezbytné izolovat podlahu půdy.

Pro zateplení půdy používáme foukanou tepelnou izolaci Climatizer Plus. Díky této foukané izolaci lze zateplit půdu velice rychle se snadným přesunem hmoty.

ZATEPLENÍ STROPU / ZATEPLENÍ PŮDY

Zateplení půdy - vodorovné plochy nad obytným prostorem

Foukané izolace  u zateplení půdy / stropu – vodorovné plochy provádíme podle skladby konstrukce. Vyžívá se volné zafoukání či zafoukání do mezery v půdní konstrukci. Při srážení vodních par provedena mikroventilace.

 

ZATEPLENÍ STŘECHY

sikma-konstrukce

Zateplení půdy u šikmých konstrukcí je velice častou využitím foukané izolace Climatizer Plus. Plnění zateplení šikmé půdy probíhá z volného prostoru nad kleštinami do připravené dutiny nebo metodou vyplňování dutiny předvrtaným otvorem o průměru 8 cm. Čím větší je sklon izolované plochy, tím větší je objemová hmotnost. 

NEZÁVAZNÁ KALKULACE


ZJISTIT CENU

GDPR | Nastavení cookies

© Copyright 2016 Maveizol s.r.o.