Zateplení šikmé střechy je důležitým krokem při snižování energetické náročnosti Vašeho domu. Pro zateplení šikmé střechy a zateplení půd používáme foukanou tepelnou izolaci Climatizer Plus, jejíž aplikace je jednoduchá a rychlá. Správná kombinace množství vzduchu a materiálu zajistí stejnoměrné nafoukání na všechna místa, a to bez mezer a spár.

ZATEPLENÍ ŠIKMÉ STŘECHY

sikma-konstrukce

Zateplení půdy u šikmých konstrukcí je velice častou využitím foukané izolace Climatizer Plus. Plnění zateplení šikmé půdy probíhá z volného prostoru nad kleštinami do připravené dutiny nebo metodou vyplňování dutiny předvrtaným otvorem o průměru 8 cm. Čím větší je sklon izolované plochy, tím větší je objemová hmotnost. 

ZATEPLENÍ PŮDY NEBO STROPU

Zateplení půdy - vodorovné plochy nad obytným prostorem

Foukané izolace se u zateplení půdy – vodorovné plochy nad obytným prostorem provádí podle skladby konstrukce. Při zateplení půdy u vodorovných ploch nad obytným prostorem se využívá volné zafoukání či zafoukání do mezery v půdní konstrukci. Při srážení vodních par se provede mikroventilace.

 

VÝHODY ZATEPLENÍ ŠIKMÉ STŘECHY

Předchází se vzniku tepelných mostů.

Samotná aplikace probíhá přímo z dodávky, ve které je stroj umístěn. Izolace je s pomocí hadic dopravena a zafoukána do požadovaných prostorů.

Čistá aplikace bez nepořádku

Nízké náklady na realizaci

Možnost dodatečného zateplení bez náročné demontáže

Zateplení pomocí vysoce kvalitní 100% ekologicky šetrné izolace s kapilárovým efektem (nedrží vlhkost, nesesedá a umožňuje domu dýchat)

 

ČTĚTE ČLÁNKY O ZATEPLENÍ STŘECHY NA NAŠEM BLOGU

Hledáte také informace o zateplení ploché střechy?

CHCI VĚDĚT VÍCE O ZATEPLENÍ PLOCHÉ STŘECHY

NEZÁVAZNÁ KALKULACE


ZJISTIT CENU

GDPR | Nastavení cookies

© Copyright 2016 Maveizol s.r.o.