• Květen

    28

    2016
  • 2031
  • 0
3 překvapivé důvody, proč se vyplatí zateplení střechy na léto

3 překvapivé důvody, proč se vyplatí zateplení střechy na léto

Před pár dny se vrátila část našeho pracovního týmu, která byla prezentovat foukanou tepelnou izolaci Climatizer Plus na stavebním veletrhu v Melbourne. Před odjezdem a i nyní po návratu se v okolí všichni potkáváme s někým, kdo se zeptá: „Proč proboha do Austrálie, co tam chcete zateplovat?“

Proto jsme se rozhodli sepsat hlavní důvody, proč se foukaná tepelná izolace hojně používá i u protinožců a proč se vyplatí zateplit střechu Vašeho domu ještě předtím, než nastanou letní vedra.

1) Konec nesnesitelného vedra v podkroví

Pokud bydlíte v paneláku pod střechou, nebo máte ložnici v podkroví rodinného domu, z předpovědí teplot kolem třicítky omdléváte předem. Víte totiž, že v těchto místnostech bude opět nesnesitelné vedro. Kvalitní tepelná izolace Climatizer Plus díky vysoké měrné tepelné kapacitě zabraňuje přehřívání konstrukce a zajišťuje požadovaný tepelný komfort – v zimě teplo, v létě chládek.

Foukaná izolace Climatizer Plus

Foukaná izolace Climatizer Plus

2) Úspora energií

Neslibujeme, že budete mít v ložnici jako s klimatizací. Váš termální komfort se ale s kvalitní a dobře provedenou izolací velmi citelně zlepší. Pokud klimatizaci vlastníte, ušetříte díky kvalitnímu zateplení nemalou částku za její provoz. Peníze polykají i stolní větráky běžící nepřetržitě ve dne v noci. O úsporách za vytápění v zimě není potřeba mluvit.

3) Zachráníte topnou sezónu

Pokud stále váháte a říkáte si, že zateplení střechy může počkat do podzimu, možná Vás překvapí informace, že na podzim už ho možná nestihnete. Například zateplení ploché střechy panelového domu nelze provádět za deště, jelikož je tím ohrožena kvalita celé instalace. Seriózní stavební firma všechny zakázky, u kterých je to potřeba, realizuje pouze za pěkného počasí. Neriskujte tedy, že budete muset sáhnout po nižší kvalitě, nebo vydržet od jara.

Máte otázky nebo chcete cenový návrh zateplení střechy nezávazně a zdarma? Kontaktujte nás.

FOUKANÁ IZOLACE ZDE

Nezávazná poptávka

Nechte si od nás spočítat, kolik Vás bude stát zateplení Vaší střechy.

SPOČÍTAT ZATEPLENÍ
Nejnovější příspěvky
Nejčtenější příspěvky

Aktuality o zateplení střechy a foukané izolaci

Nevíte si rady se zateplením ploché střechy či byste se rádi dozvěděli více o foukané izolaci? Kontaktujte nás.

GDPR | Nastavení cookies

© Copyright 2016 Maveizol s.r.o.