• Květen

    10

    2016
  • 2719
  • 0
Zateplení střechy Vám ušetří peníze

Zateplení střechy Vám ušetří peníze

Ceny energií stále stoupají. Ať již vytápíte elektřinou, plynem, nebo využíváte alternativní systémy či kombinaci více způsobů vytápění, ušetřit můžete vždy – kvalitním zateplením.

Zateplení objektu přináší nemalou úsporu energií, a tedy i peněz. Zateplením střechy můžete ročně ušetřit až 35% nákladů na vytápění Vašeho domu.

Foukaná izolace střechy

Zateplení střechy, ať už je to šikmá střecha, nebo plochá střecha, přináší kromě finanční úspory i řadu dalších výhod. Mezi hlavními lze jmenovat zvýšení tepelného komfortu během celého roku. V obytných prostorách pod střechou je v zimě teplo, v létě chládek. Díky dokonalému provedení zateplení eliminujícímu tepelné mosty je také sníženo riziko vzniku nebezpečných plísní.

Jaké výhody Vám přinese foukaná izolace?

Foukaná tepelná izolace Climatizer Plus je díky svým technickým parametrům ideálním materiálem pro zateplení střechy. Jednoduchá aplikace foukáním zaručuje:Foukaná izolace Climatizer Plus

  • rychlost provedení
  • dokonalé odizolování všech detailů
  • minimální nutnost demontáže
  • nulový odpad

Foukaná tepelná izolace je také jediným skutečně vhodným řešením pro zateplení dvouplášťové ploché střechy se zachováním její odvětrávací funkce. Climatizer Plus lze tedy využít jak při zateplení šikmých střech, tak zejména pro zateplení plochých střech.

Dotace na zateplení – získejte prostředky od státu nebo EU

Zateplení střechy foukanou tepelnou izolací Climatizer Plus je jedním z nejefektivnějších a současně nejrychleji návratných řešení na trhu. Navíc lze v současné době na zateplení střechy bytových domů čerpat finanční dotaci.

Dotace na zateplení střechy lze pro bytové domy čerpat z programu Nová zelená úsporám (pouze hlavní město Praha), ale pro ostatní lokality také z Integrovaného regionálního operačního programu (IROP), kde se zateplení střech bytových domů týká výzva č. 16. Z těchto dvou programů lze čerpat prostředky jak na snížení energetické náročnosti budovy, tak například na vytápěcí systémy.

Chcete vědět více o zateplení střechy? Kontaktujte nás!

ZATEPLENÍ STŘECHY ZDE

Nezávazná poptávka

Nechte si od nás spočítat, kolik Vás bude stát zateplení Vaší střechy.

SPOČÍTAT ZATEPLENÍ
Nejnovější příspěvky
Nejčtenější příspěvky

Aktuality o zateplení střechy a foukané izolaci

Nevíte si rady se zateplením ploché střechy či byste se rádi dozvěděli více o foukané izolaci? Kontaktujte nás.

GDPR | Nastavení cookies

© Copyright 2016 Maveizol s.r.o.